Адамська Зоряна

Photo

Адамська Зоряна

Практична психологія

  • Психологія
  • Тернопіль

Інформація

Кандидатка психологічних наук

Освіта:

У 1997 році закінчила Чортківське педагогічне училище.

У 2000 році – Тернопільський державний педагогічний університет ім. В.Гнатюка за спеціальністю "Початкове навчання та практична психологія".

У 2006-2009 роках навчалася в аспірантурі.
У лютому 2010 року успішно захистила кандидатську дисертацію на тему "Психолого-педагогічні засади розвитку суб’єктності майбутніх психологів".

Досвід та проекти:

З 2000 року працює асистентом, а з 2013 року – доцентом кафедри практичної психології Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка.

Є автором робочих програм з таких навчальних дисциплін: "Соціальна психологія", "Соціально-психологічний тренінг", "Інформаційно-комунікаційні технології у психології", "Психологія маніпулювання".

Розробляє та реалізує тренінгові програми за такими темами: "Соціально-психологічна адаптація першокурсників до середовища вищого навчального закладу"; "Особистісне та професійне становлення студентів-майбутніх психологів"; "Соціально-психологічний тренінг професійно-особистісного самовизначення майбутніх психологів", "Соціально-психологічний тренінг для майбутніх тренерів"; "Тренінг ефективного міжособистісного спілкування", "Розвиток згуртованості групи", "Тренінг згуртованості для підлітків" та ін.

Сфера наукових інтересів:

Соціальна психологія, соціально-психологічний тренінг, психологія конфлікту, психологія маніпулювання, психологія суб’єктності, психологія фасилітативної діяльності.

Відзнаки: Нагороджена Грамотою від Тернопільської обласної державної адміністрації, з нагоди 77-річчя навчального закладу (квітень, 2017 р.)

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: zoryanada@ukr.net


Місцезнаходження