Зіневич Наталія Олексіївна

Photo

Зіневич Наталія Олексіївна

експертка у галузі культурології

  • Культура, Соціологія
  • Київ

Інформація

Народилась у місті Ірпінь Київської області. З відзнакою закінчила історичний факультет Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова за спеціальністю “історія і народознавство”.
З 1998 року працює в Інституті української археографії та джерелознавства ім. М.С. Грушевського Національної академії наук України. в 2005 р. захистила кандидатську дисертацію на тему “Циганський етнос в Україні: історіографія та джерела” та отримала вчене звання кандидата історичних наук. Нині обіймає посаду старшого наукового співробітника відділу української культури.
Була серед організаторів академічної ромознавчої конференції в 2008 році “Роми України: із минулого в майбутнє”, та двох міжнародних ромознавчих столів в 2009 та 2012 роках, відповідальним секретарем та упорядником видань за їх результатами. Брала участь у понад 60 міжнародних конференціях.
В 2010-2012 роках була науковим редактором та секретарем редколегії історико-філологічного часопису “Київська старовина”. Куратор виставки-презентації в Національному музеї історії України “Пам’ять про нацистський геноцид ромів: український та європейський виміри” (2 серпня 2015 р.). Дійсний член European Academic Network on Romani Studies при Раді Європи.
З липня 2015 року програмний редактор та ведуча ромського інтерент-радіо “Чірікло”

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: starovyna2012@gmail.com


Місцезнаходження


Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com