Жолнович Оксана Іванівна

Photo

Жолнович Оксана Іванівна

eкспертка у сфері права, зокрема, трудового, екологічного, освітнього, соціального забезпечення, земельного

  • Гендер, Екологія, Освіта, наука, Право
  • Львів

Інформація

Народилася у Стрийському районі Львівської області.

У 2001р. закінчила юридичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка з відзнакою. Отримала диплом спеціаліста за спеціальністю «правознавство» та здобула кваліфікацію юриста.
У 2008 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Система трудового права України» та отримала ступінь кандидата юридичних наук.
З 2005 року і до сьогодні, працює спочатку асистенткою кафедри трудового, аграрного та екологічного права, згодом доценткою кафедри соціального права. Розробила та читає курси «Трудове право України» та «Екологічне право України», а також магістерський спецкурс «Економіко-правовий механізм у сфері природокористування» та спецкурс для спеціалістів «Участь адвоката у захисті соціально-економічних прав».

Наукові інтереси: гарантії захисту трудових прав молоді, жінок та інвалідів, забезпечення гендерної рівності, а також забезпечення екологічної безпеки та проблеми захисту довкілля від негативного впливу.

Опублікувала більше 50 наукових праць, зокрема, статті у фахових наукових виданнях.

Є співавторкою низки підручників та посібників схвалених Міністерством освіти і науки України, зокрема, перших в Україні новаторських підручників – Право довкілля (екологічне право) за заг. ред.. Пилипенка П.Д. (К. 2010; у співавт) та Охорона праці в галузі юриспруденції: навч. посібн. за ред.. П.Д. Пилипенка. – К.: Ін Юре, 2013. – 272с.

Є членкинею авторського колективу проекту Training on alternative dispute resolution as an approach for ensuring of human rights №543990-TEMPUS-1-2013-1-DE-TEMPUS-JPCR, де є співавторкою підручника для магістерської програми за європейськими стандартами на тему: «Альтернативне вирішення спорів у сфері природокористування». Проект об’єднує науковців з університетів Німеччини, Польщі, Білорусії та України.
Кваліфікації:

Диплом кандидата юридичних наук, виданий Львівським національним університетом ім. І.Франка 12.11.2008р.

Свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю №1558 від 09.09.2009р.

Міжнародний сертифікат з медіаційного права: Internship Certificate Nrainang on alternative dispute resolution as an approach for ensuring of human rights 29 May, 2015

Сертифікат про участь у програмі Майстерня Європейської політики від ІПО (2014р.)

Сертифікат про закінчення «Київської школи політтехнологій» (2015 р.)

Сертифікат участі в програмі «2016 Open World Program sponsored by The Open World Leadership Center».

У 2015-2016 рр. – учасниця проекту «Академія жіночого лідерства», який реалізовувався Українським жіночим фондом (УЖФ) та Національним демократичним інститутом (НДІ), за фінансової підтримки уряду Канади. Членкиня об’єднання випускниць Академії «Всеукраїнська жіноча ініціатива».

Практична діяльність: у 2009 році отримала Свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю, є практикуючою адвокаткою у сфері трудового, цивільного, сімейного та адміністративного права.

Громадська діяльність: є співзасновницею і членкинею ГО Центр соціально-правових досліджень, ГО Молодіжний простір «ПораДій»

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: rinylo79@gmail.com


Місцезнаходження


Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com