Желіховська Вікторія Олегівна

Photo

Желіховська Вікторія Олегівна

експертка у сфері екології

  • Екологія
  • Кам’янець-Подільський

Інформація

Займається підприємницькою діяльністю (ландшафтний дизайн). Власниця ТМ «Flavor Select» (натуральні засоби догляду за тілом).

Здобула освіту у Національному університеті біоресурсів і природокористування України (м.Київ).

Має досвід роботи в приватних компаніях із надання послуг по озелененню та садовому дизайну, а також у національному ботанічному саду ім. М.М.Гришка.

У 2013 році заснувала екологічну громадську організацію «Чисті Схили». Мета діяльності організації об’єднання активних громадян, які прагнуть спільно розвивати місто Кам’янець-Подільський за принципами сталого розвитку, створюючи сучасне, чисте європейське місто із комфортними умовами для життя.

Організація являється ініціатором міських акцій із прибирання (із залученням учасників в межах 300-400 осіб) та координаторами локацій під час Всеукраїнських екологічних акцій.
Приймає активну участь у вирішенні екологічних проблем регіону.
Працює із школярами та студентами над популяризацією екосвідомого життя.
Пише проекти, шукає фінансування та реалізовує ідеї, які б вирішували проблеми екологічного та соціального спрямування.
Останні цінні знання та досвід були отримані під час навчання у Школі для представників місцевих екологічних громадських організацій.

У 2015-2016 рр. – учасниця проекту «Академія жіночого лідерства», який реалізовувався Українським жіночим фондом (УЖФ) та Національним демократичним інститутом (НДІ), за фінансової підтримки уряду Канади. Членкиня об’єднання випускниць Академії «Всеукраїнська жіноча ініціатива».

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: universegarden@ukr.net


Місцезнаходження


Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com