Євченко Світлана Василівна

Photo

Євченко Світлана Василівна

експертка за питань гендерної політики та гендерного бюджетування

  • Гендер, Права жінок
  • Житомир

Інформація

Маю досвід проведення тренінгів щодо включення гендерного компоненту в роботу органів влади та місцевого самоврядування.

Маю досвід аналітичної роботи щодо створення гендерних портретів міста Житомира, Житомирської міської ради, а також у сфері гендерного бюджетування.

Постійно підвищую свій професійний рівень. Брала участь у навчальних поїздках з питань жіночого лідерства та гендерної політики: у США в 2006 році; в 2007 році у Швейцарії, в 2009 році у Швеції, у 2015 в Албанії.

Маю публікації, навчально-методичні матеріали з питань врахування гендерних підходів у місцеві програми розвитку. Брала участь в реалізації гендерної бюджетної ініціативи у сфері позашкільної освіти м. Житомира.

Додаткова освіта та підвищення кваліфікації:

2015-2016 рр. – учасниця проекту «Академія жіночого лідерства», який реалізовувався Українським жіночим фондом (УЖФ) та Національним демократичним інститутом (НДІ), за фінансової підтримки уряду Канади. Членкиня об’єднання випускниць Академії «Всеукраїнська жіноча ініціатива».

2014 р. – курс дистанційного навчання «Управління проектами з місцевого та регіонального розвитку -3» в рамках Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2014 року Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні в рамках Швейцарсько-українського проекту «DESPRO». Сертифікат № 196-14

2013р. – навчальна програма з підвищення кваліфікації для тренерів з просвітницької роботи з населенням з питань репродуктивного здоров’я і планування сім’ї» програми «Здоров’я жінок України» за підтримки USAID. Отримала сертифікат із підвищення кваліфікації тренера.

2013 р. – участь у програмі «Ціннісні орієнтири – шлях до розвитку», реалізований Інститутом політичної освіти (Україна) спільно з Інститутом Роберта Шумана (Угорщина). Маю сертифікат.

2013 р. – навчальна програма «Через залучення жінок у політику до розширення їх прав та можливостей в соціальній та економічній сферах» (організатор «Інститут політичної освіти»). Маю сертифікат.

2012 р. – навчальна програма для тренерів «Просвітницька робота з населенням з питань репродуктивного здоров’я і планування сім’ї» у програмі «Здоров’я жінок України» за підтримки USAID. Отримала сертифікат тренера.

2012 р. – навчання експертів у «Школі для консультантів з гендерного бюджетування» в рамках програми «Гендерне бюджетування на місцевому рівні» Фонду ім.. Фрідріха Еберта, маю відповідний сертифікат.

2011 – 2012 р. – навчання для модераторів ґендерних відеоклубів у рамках проекту «Створення мережі ґендерних відео клубів у Житомирській області», маю сертифікат модератора.

2011 р. – навчання на курсах. у Державному інституті проблем сім’ї та молоді з питань гендерної політики, протидії насильству у сім’ї та торгівлі людьми (свідоцтво про підвищення кваліфікації 12СПК №683342)

2011 р. – навчальна програма для тренерів «Освіта жінок на користь громади: місцева політика вирішує все» (організатор: Український Жіночий Фонд ). Отримала сертифікат тренера.

2009-2010 рр. – навчальна програма тренерів з підвищення ґендерної обізнаності та чутливості державних службовців (організатор: Програма рівних можливостей та прав жінок в Україні). Отримала сертифікат тренера.

2008 р. – навчання зі стратегічного планування за методикою LFA (організатор: Програма рівних можливостей та прав жінок в Україні). Маю сертифікат.

2006 р. – пройшла навчання на курсах. у Державному інституті проблем сім’ї та молоді (свідоцтво про підвищення кваліфікації СПК № 359757).

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: sveta.yevchenko@ukr.net


Місцезнаходження


Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com