Яців Ірина Романівна

Photo

Яців Ірина Романівна

експертка в сфері дитячої та сімейної психології

  • Психологія
  • Стрий

Інформація

З 2014 року і до сьогодні – практичний психолог, в реабілітаційному центрі «Знамення»:
– психологічне консультування узалежнених осіб;
– проведення та тематичних тренінгів для співзалежних осіб.

З вересня 2014 року співавторка проекту «Духовно-психологічна допомога дітям та підліткам із сімей з алкогольною залежністю» під керівництвом Комісії «За тверезість життя» Стрийської єпархії УГКЦ та співавтор посібника «Дорогою зцілення» на основі цієї праці.

З березня 2015 року керівниця Центру розвитку сім’ї «Теплі долоні» та координаторка багатьох соціальних проектів по допомозі дітям та сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Авторка проекту Школа лідерства для підлітків «Шанс» – програма тренінгів та майстер-класів, спрямована допомогти пізнати себе, розкрити свої здібності і таланти, повірити в себе та стати успішним!

2010 – 2016 – практичний психолог у Консультативно-просвітницькому центрі Комісії «За тверезість життя» УГКЦ:
– ведення групи психологічної підтримки для співзалежних;
– консультування осіб, що страждають на різні види залежностей (алкоголізм, наркоманія, ігроманія);
– організація просвітницьких тренінгів для підлітків з проблематики хімічної залежності у школах.

У 1997 році вступила до Бориславського медичного училища, яке закінчила у 2000 році за спеціальністю «Сестринська справа».
З 2002 по 2007 рр. навчалася в Львівському національному університеті імені Івана Франка і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Біологія» та здобула кваліфікацію біолог. Викладач біології і хімії. Мікробіолог.
У 2011 р. – здобула другу вищу освіту в Львівському національному Університеті імені Івана Франка на гуманітарно-природничому факультеті. Присвоєно кваліфікацію Психолог. Викладач.
З 2012 по 2013 – закінчила навчальний проект «Індивідуальне та сімейне психологічне консультування». Український науково-методичний центр практичної психології та соціальної роботи.
2014 – 2016 рр. – двохрічна навчальна програма «Психічне здоров’я дітей та підлітків: сучасні підходи до діагностики та терапії. Когнітивно-поведінкова терапія з дітьми, підлітками та їх родинами. (Український інститут когнітивно-поведінкової терапії).
З вересня 2015 р. – трьохрічна навчальна програма КПТ (Когнітивно-поведінкова терапія) – Український інститут когнітивно-поведінкової терапії у співпраці з Оксфордським центром когнітивно-поведінкової терапії.

У 2015-2016 рр. – учасниця проекту «Академія жіночого лідерства», який реалізовувався Українським жіночим фондом (УЖФ) та Національним демократичним інститутом (НДІ), за фінансової підтримки уряду Канади. Членкиня об’єднання випускниць Академії «Всеукраїнська жіноча ініціатива».

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: jirunca@gmail.com


Місцезнаходження


Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com