Вершиніна Мар”яна Михайлівна

Photo

Вершиніна Мар”яна Михайлівна

експертка з питань організації громадських просторів, дружніх до дітей (зокрема, безпеки та організації дитячих майданчиків), у сфері освіти (зокрема, харчування у ДНЗ та школах, збір благодійних внесків тощо)

  • Гендер, Освіта, наука, Право
  • Івано-Франківськ

Інформація

З квітня 2014 року – голова правління Громадської організації «МАМИ ПРИКАРПАТТЯ»

ГО «МАМИ ПРИКАРПАТТЯ»були співорганізаторами успішного міжнародного архітектурного конкурсу «Child-friendly public spase» http://www.child-friendly.org/#!ukr/mainPage. Наразі організація працює над втіленням одного з кращих проектів. Відреставрували дитячий майданчик у центральній частині міста Івано-Франківськ (на Валах). Також організація системно працює над відновленням та оновленням існуючих дитячих майданчиків у місті Івано-Франківськ.

Також ГО «МАМИ ПРИКАРПАТТЯ» протягом трьох років займається моніторингом харчування у ДНЗ та школах. Щороку здійснюють вибіркові ревізії шкільних їдальнь. Результатом стала розробка та внесення змін до договорів, які укладають заклади з підприємцями, що надають послугу гарячого харчування. У договорах прописано механізм дострокового розірвання договору у разі недобросовісного та неякісного надання послуги. Також налагоджена співпраця з Івано-Франківською стандартметрологія та у 2016 році проведений неплановий забір на дослідження учнівських сніданків.

Освіта:
1991 – 2002 рр. Загальноосвітня школа-ліцею №23 м.Івано-Франківськ;
2002 – 2004 рр. Івано-Франківське базове медичне училище – сестринська справа;
2004 – 2009 рр. Київський національний університет внутрішніх справ, спеціаліст, спеціальність – правознавство.

Спеціалізовані тренінги та курси:
– 29-30 травня 2014 – учасниця міжнародної конференції «Перспективи польсько-української співпраці. Співпраця з європейськими інвестиційними фондами»;
– вересень-грудень 2014 – програма підготовки «Менеджмент підприємства».

У 2016 році – учасниця проекту «Академія жіночого лідерства», який реалізовувався Українським жіночим фондом (УЖФ) та Національним демократичним інститутом (НДІ), за фінансової підтримки уряду Канади. Членкиня об’єднання випускниць Академії «Всеукраїнська жіноча ініціатива».

Професійна діяльність:
– 2005-2007 – Івано-Франківський медичний коледж, оператор ЕОМ;
– 2007 – 2012 – Івано-Франківська філія ВАТ «ВіЕйБі Банк»;
– 2013 – 2014 рр. – ПАТ «Банк Руский Стандарт»

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: mamyif@ukr.net


Місцезнаходження


Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com