Туркеня Інна Григорівна

Photo

Туркеня Інна Григорівна

експертка з питань виборчого процесу, розвитку громадянського суспільства, права, волонтерська діяльність

  • Вибори, Волонтерська діяльність, Гендер, Політика, Право
  • Київ

Інформація

Народилася в м. Чорнобиль Київської області.

З 1996-2001 студентка Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Після закінчення отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Політологія» та здобула кваліфікацію викладача політології, вчителя соціально-гуманітарних дисциплін.

У 2006 році з відзнакою закінчила Київський національний університет внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство», кваліфікація – юрист.

З 2000 р. до цього часу працює в Бюро юридичного захисту «Ваш адвокат» на посаді начальника відділу політико-правового аналізу.
З 2014 року Директорка Благодійної організації «Благодійний фонд «Безпечна Дарниця».
Секретар Ради волонтерів Дарницького району міста Києва.
Голова Жіночої консультативної ради Дарницького району м. Києва.

У 2006 році працювала керівником виборчого штабу кандидата на посаду міського голови (АР Крим). В 2007 році – юристка окружної комісії, м. Київ. 2008 році технічний керівник виборчого штабу кандидата на посаду міського голови (Дарницький район м. Києва). 2009-2010 – керівник Київської обласної технологічної групи ЦВШ. На виборах у 2012 та 2014 році (травень) була Головою окружної виборчої комісії, а у жовтні 2014 року – Заступниця голови окружної виборчої комісії. В 2015 році окружний технолог кандидата в депутати до КМР (Дарницький район м. Києва).
Членкиня Громадської ради при Дарницькій районній у місті Києві державній адміністрації 2013-2014 року. Керівник секретаріату Громадської ради при Дарницькій районній у місті Києві державній адміністрації 2015-2017 року.
Нагороджена Грамотою Центральної виборчої комісії (2012 та Подякою Центральної виборчої комісії (2014).

У 2015 та в 2016 роках за вагомий особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток району отримала Подяку Голови Дарницької районної у місті Києві державної адміністрації.

У 2016 році – учасниця проекту «Академія жіночого лідерства», який реалізовувався Українським жіночим фондом (УЖФ) та Національним демократичним інститутом (НДІ), за фінансової підтримки уряду Канади. Членкиня об’єднання випускниць Академії «Всеукраїнська жіноча ініціатива».

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: t_inka@bigmir.net


Місцезнаходження


Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com