Смольникова Оксана Василівна

Photo

Смольникова Оксана Василівна

експертка у галузі покращення якості життя в сфері дитячої онкології

  • Освіта, наука, Охорона здоров'я, Права людини, Психологія
  • Суми

Інформація

Вища педагогічна освіта (вчитель математики та інформатики).

Працювала за фахом в школі; організовувала та проводила курсове навчання в галузі ІТ технологій; надавала фінансові послуги та консультації.

З 2011 року співзасновниця ГО “Батьки онкохворих дітей – інвалідів”. Отримала досвід з покращення матеріально-технічного забезпечення онко – гематологічного відділення Сумської обласної дитячої клінічної лікарні, забезпечення Сумської області сепаратором крові, надання адресної допомоги дітям, що хворі на рак, введення 50% пільги на комунальні послуги для сімей, що виховують онкохворих дітей м. Суми, проведення проектної роботи у сфері освіти і реабілітації дітей хворих на рак, розвиток волонтерства та співпраця з установами місцевого самоврядування.

Має виступи та публікації тез з питань особливостей у навчанні дітей після лікування раку на місцевому рівні та за міжнародною участю. Працювала в складі жюрі обласного фестивалю творчості дітей-інвалідів “Розмай” (2014 – 2016рр).

Має подяки від КУ Сумський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів (2013-2016рр), КУ СШ №9, м. Суми (2014р), грамота Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації (2014р) за вагомий особистий внесок у вирішенні проблем людей з обмеженними можливостями, подяка Координаційного центру з надання правової допомоги за участь у роботі комісії конкурсу з відбору керівників бюро правової допомоги (2016р).

За останній рік пройшла тренінгові програми: у 2015-2016 рр. – учасниця проекту “Академія жіночого лідерства”, який реалізовувався Українським жіночим фондом (УЖФ) та Національним демократичним інститутом (НДІ), за фінансової підтримки уряду Канади. Членкиня об’єднання випускниць Академії “Всеукраїнська жіноча ініціатива”; “Тренінговий табір для фахівців освітньої та соціальної сфери”, 2016р, МБФ “Український жіночий фонд”, м. Черкаси; “Захист прав тяжкохворих дітей” 2016р, БО “Асоціація паліативної та хосписної допомоги”, м.Суми.

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: sogobodi@gmail.com


Місцезнаходження


Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com