Полховська Олена Вячеславівна

Photo

Полховська Олена Вячеславівна

експертка у галузі нерухомості, містобудування, підприємництва, розвитку особистості, професійного навчання

  • Бізнес, Вибори, Освіта, наука, Психологія
  • Київ

Інформація

«Для мене є важливим, щоб кожна людина реалізувала своє призначення, а держава створювала умови для розвитку особистості».

Жінка, киянка, мати 4 дітей. Більш ніж 20 років працює на ринку нерухомості, співзасновниця громадської організації «Українська Школа Еліт». Авторка навчальних курсів та освітніх програм.

Народилась та живе в місті Києві.

Закінчила Державний Університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю українська філологія. Закінчивши університет працювала викладачем української мови.

Закінчила програму перепідготовки управлінських кадрів «Українська ініціатива» і отримала другу вищу освіту за спеціальністю «Економіка підприємства».

Після Революції Гідності зрозуміла, що відповідальність за країну лежить на активних громадянах суспільства. Закінчила програму «Good Governance: програма інноваційного підходу державного управління» у Львівській бізнес-школі.

У 1996 році відкрила агенцію нерухомості «Кияни», де є директоркою.

Викладала в «Київському коледжі нерухомості», є авторкою професійних навчальних програм. Сертифікована ріелторка, співавторка навчального курсу «Ріелтор-професіонал». Отримала сертифікат інституту IREM (Institute of Real Estate Mnanagement) (США) – курси з управління нерухомістю з присвоєнням ступеня за спеціальністю «Сertified Property Manager» – СРМ (Сертифікований Керуючий Нерухомістю).

У 2014 році разом з однодумцями створила громадську організацію «Українська Школа Еліт», яка працює з метою розвивати сучасну українську еліту.

У 2015-2016 рр. – учасниця проекту «Академія жіночого лідерства», який реалізовувався Українським жіночим фондом (УЖФ) та Національним демократичним інститутом (НДІ), за фінансової підтримки уряду Канади. Членкиня об’єднання випускниць Академії «Всеукраїнська жіноча ініціатива».

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: kiyany@i.ua


Місцезнаходження


Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com