Павличко Богдана Михайлівна

Photo

Павличко Богдана Михайлівна

експертка з видавничої справи

  • Інше, Культура, Маркетинг, Освіта, наука
  • Київ

Інформація

 

Богдана Павличко  — українська видавчиня, директорка видавництва «Основи». Народилася 1987 року в Києві. Мати — літературознавець Соломія Павличко. Дід – відомий український поет Дмитро Павличко. Працювала заступницею директорки фонду EIDOS, кураторкою мистецьких проектів Українського дому. В 2011 році очолила засноване матір’ю видавництво «Основи», в якому за цей час видала близько 30 книжок.

Найвідоміший проект Богдани (спільно з Іриною Цілик, Артемом Чехом та Анною Копиловою)– англомовний путівник Україною «Awesome Ukraine, де з гумором описуються головні постаті, символи і міфи України.

Зараз займається розробкою додатків для IOS і Android. Богдана бачила поки що єдиний український якісний навчальний і ігровий додаток — «Балакаюча абетка», так що попит на таку новацію буде.

Зараз середній тираж кожної книги в «Основах» становить 10 000 примірників. При цьому кількість позицій, що видаються, постійно зростає: якщо раніше на рік виходило 10-15 найменувань, то в 2015-му Павличко планує вже 25-30. Книги від «Основ» продаються в сотні магазинів по всій країні.

 

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: Danapavlychko@osnovypublishing.com


Місцезнаходження


Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com