Озерян Ольга Леонідівна

Photo

Озерян Ольга Леонідівна

експертка з розробки освітніх курсів

  • Держ. управління, Культура, Освіта, наука, Право
  • Київ

Інформація

Озерян Ольга Леонідівна автор та розробник освітніх курсів: «Застосування інтелектуальних технологій в управлінській практиці»; «Інформаційно-аналітичне забезпечення управлінської діяльності»; «Подолання стресових та кризових ситуацій в професійній та особистій сфері».

В 2003 році написала магістерське дослідження «Гендерні проблеми громадського і політичного розвитку України» – основні висновки якого знайшли реалізацію в сучасному політичному житті України.

Ольга Леонідівна має дві вищі освіти і біля 20 свідоцтв додаткової професійної освіти. Магістр державного управління (НАДУ) та магістр публічного адміністрування (Університет північного Лондону) закінчила курс французької школи (ENA) (Вища школа державного управління Франції) по підтримці розвитку та удосконалення системи підвищення кваліфікації в Україні.

Займається розробкою освітньо-кваліфікаційних характеристик та освітньо-професійних програм вищої і додаткової освіти; гендерним аналізом регіональних бюджетів; проектів типових професійних програм, їх модулів, довідок, методик, аналітичних записок, соціологічного інструментарію.

Автор багатьох статей з питань гендерної демократії, ефективного менеджменту, інтелектуального забезпечення управлінської діяльності та посібників в галузі андрагогіки.

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: ozeryan_o@ukr.net


Місцезнаходження


Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com