Олефір Лілія

Photo

Олефір Лілія

Охорона здоров'я, Права людини, Громадське здоров'я

  • Охорона здоров'я, Права людини
  • Київ

Інформація

Виконавча директорка громадської організації "Центр громадянського представництва "Життя".

Освіта:

У 2013 р. закінчила Київський Національний Університет ім. Тараса Шевченка, за спеціальністю "Історія".

У 2016 р. закінчила Національний університет Києво-Могилянська академія. Кваліфікація – менеджмент організацій і адміністрування (в охороні здоров’я).

Досвід та проекти:

У 2014 р. була учасницею програми молодіжної культурної волонтерської програми "Youth in action" у місті Ченстохова, Польща.

Із 2015 р. — волонтерка проекту Український центр контролю над тютюном. Наступного року приєдналася до команди ГО "Життя" у якості асистентки, а потім координаторки проекту "Український центр контролю над тютюном", громадської організації "Центр громадянського представництва "Життя".

У 2016 р. пройшла тренінги з надання допомоги курцям, які хочуть відмовитися від куріння та тренінг "Лідерство у контролі над тютюном. Боротьба з тютюновою епідемією" у Школі Громадського Здоров’я Університету ім. Джонса Гопкінса, м. Балтімор США. У 2017 та 2018 роках Лілія представляла ГО "Життя" на Європейській та Всесвітній конференціях "Тютюн або Здоров'я", які проходили у Португалії та Південній Африці.

У 2018 р. ГО "Життя" отримала щорічну нагороду Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я за досягнення у сприянні захисту здоров'я людей від шкідливого впливу тютюну.

 

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: lea.olefir@gmail.com


Місцезнаходження