Огородова Тамара Миколаївна

Photo

Огородова Тамара Миколаївна

експертка з управління в органах місцевого самоврядування

  • Держ. управління, Економіка, Політика
  • Запоріжжя

Інформація

1955 рік народження. Освіта вища -Дніпропетровський державний університет, спеціальність фінанси. Робота в органах місцевого самоврядування 14 років.

Посади: начальник Запорізького міського управління соціального захисту, досвід розробки міських програм соціального захисту; заступник голови райадминістрації з соціальних питань, досвід керування та координації роботи соціальних установ, забезпечення роботи комісій з захисту прав дітей, інвалідів, ветеранів, інших соціально незахищених верств наслення.

Громадська діяльність – депутат Запорізької міської ради 1,4,6 скликань.

Робота в депутатський комісії з фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку. Проведення депутатських перевірок житлово-коммунальних підприємств, робота в комісії по затвердженню фінансових планів комунальних підприємств. Питання
переплати за теплопостачання населенням м. Запоріжжя , яка була встановлена в ході перевірок, піднімалось починаючи з 2004 року, в 2005 році було направлено до Европейського суду.

Робота головою правління благодійного фонду з 2006 року, керівництво проектами з питань розвитку самоорганізації населення, розвитку місцевого самоврядування, впровадження політики гендерної рівності на місцевому та регіональному рівні.

Досвід роботи в вищому навчальному закладі. Викладання предмету “соціальна робота”.

Досвід проведення семінарів, тренінгів, модерації на круглих столах, коференціях.

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: zm.ednist@inbox.ru


Місцезнаходження


Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com