Однорог Анастасія Павлівна

Photo

Однорог Анастасія Павлівна

експертка з питань миру, ненасильства та вирішення конфліктів, філософії ненасильства, ненасильницького спротиву, громадянського спротиву

  • Держ. управління, Культура, Мода, Освіта, наука, Політика, Права людини, Соціологія
  • Київ

Інформація

Народилася у Києві в 1978 р. В юнацтві займалася спортом, є 18-кратною переможницею та призером чемпіонатів Києва, обласних та всеукраїнських змагань з легкої атлетики.1995 р. – закінчила середню школу в м. Києві, працювала в лабораторії радіобіології та навчалась вільним слухачем в Києво-Могилянській академії.

2001 р. – здобуваю ступінь бакалавра фізики ( Національний університет Київський Політехнічний інститут, фізико-математичний факультет), займаюсь письменницькою та громадською діяльністю.

Співзасновник та член правління 3-х громадських організацій: 2010-2012 рр. Черкаський обласний Благодійний Фонд “Нове життя” (допомога кризовим сім’ям та жінкам у Черкаській області),

з 2010 р. – голова наглядової ради правозахисної громадської організації “Народ вимагає”,

з 2011 р. – співзасновник Благодійного Фонду”Планета в руках дітей” ( робота с сиротами в інтернатах, допомога у всиновленні, та робота з постраждалими дітьми з зони АТО та дітьми переселенців). Обиралася членом Громадських Рад при Міністерстві закордонних справ України ( заступник голови комітету), при Міністерстві соціальної політики та Міністерстві культури України.

2014 р. – здобуваю ступінь магістра з управління освітою, диплом з відзнакою ( Міжрегіональна академія управління персоналом, факультет міжнародних відносин та лігвістики ). Наразі є докторантом Інституту соціальних наук та самоврядування МАУП, працюю над докторською дисертацією, спеціалізуюсь на питаннях миру, ненасилля та вирішення конфліктів, розвиваю Рух “Ми за Мир Сьогодні” (We are for Pеace Today) та є автором-упорядником мотивуючої брошюри для людей,що зазнали каліцтва у зоні АТО та автором книги “Прощай оружие или 3 способа решать конфликты без войны”.

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: odnorog@yahoo.com


Місцезнаходження


Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com