Левченко Марія Петрівна

Photo

Левченко Марія Петрівна

eкспертка в галузі освіти

  • Євроінтеграція, Бізнес, Вибори, Освіта, наука, Права людини
  • Житомир

Інформація

Директорка загальноосвітньої україно-італійської школи «Всесвіт».
Працює над реформуванням освіти, перетворенням школи у заклад відкритий для всіх, впровадженням інклюзивного навчання, поширенням християнської освіти.

Вивчає досвід Італії та Польщі у сфері навчання та виховання дітей, впроваджує отриманні знання у своїй роботі.

До цього працювала вихователем групи продовженого дня в загальноосвітній україно-італійській школі «Всесвіт», а невдовзі була призначена на посаду вчителя початкових класів загальноосвітньої україно-італійської школи «Всесвіт».

Освіта – вища, вчитель початкових класів, економіст
1988– 1991рр Навчання в Житомирському державному університеті (ЖДУ) імені І.Я.Франка, на факультеті педагогіка та методика викладання в початкових класах.
2005-2007рр Здобувала другу вищу освіту економіста у Житомирському Інституті Підприємництва та Сучасних Технологій (ІПСТ)

Після закінчення педучилища була направлена на посаду вчителя початкових класів у Білокоровицьку середню школу №2 Олевського району Житомирської області.

У 2015-2016 рр. – учасниця проекту «Академія жіночого лідерства», який реалізовувався Українським жіночим фондом (УЖФ) та Національним демократичним інститутом (НДІ), за фінансової підтримки уряду Канади. Членкиня об’єднання випускниць Академії «Всеукраїнська жіноча ініціатива».

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: marialev23@ukr.net


Місцезнаходження


Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com