Кісільова Світлана

Photo

Кісільова Світлана

Експертка зі зв’язків з громадськістю (PR), комунікацій державних органів, медіа

  • Реклама та PR

Інформація

Експертка зі зв’язків з громадськістю (PR), комунікацій державних органів, медіа

З червня 2016 року Світлана Кісільова працює в Центрі досліджень енергетики та відповідає за PR&GR напрямки. До цього спільно із командою Change Communication (ГО «Комунікації для змін») вона працювала над проектом реформи державних комунікацій та створенням інформаційних кампаній із енергозбереження, децентралізації та питань внутрішньо переміщених осіб при Кабінеті Міністрів України.  Досвід роботи із українськими та міжнародними компаніями різної величина експертка отримала у PR агентстві Pleon Talan. Світлана розпочала свою кар’єру в Українській асоціації зі зв’язків з громадськістю (UAPR).

Світлана Кісільова має міжнародний досвід роботи у сфері PR та політики. Вона була стажером у організації little ART (Мюнхен, Німеччина) у 2013 та стажером у Парламенті Канади як учасник Canada-Ukraine Parliamentary Program у 2016.

Отримала ступінь магістра соціології в Національному університеті “Києво-Могилянська академія” та диплом зі зв’язків з громадськістю в Charted Institute of Public Relations (Великобританіч). Додатково здобувала знання на різноманітних міжнародних курсах та програмах, а саме:

  • Літній інститут із медіа політики в Оксфордському університеті, Оксфорд, Британія (червень 2015)
  • Літня школа із електронних медіа, Університет Людвіга Максиміліана, Мюнхен, Німеччина (червень – серпень 2013)
  • Програма “Медіа та глобальні комунікації” (обмінний семестр), Університет Хельсінкі, Фінляндія (вересень-грудень 2012)

 

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: svitlanakisilova@gmail.com


Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com