Калініна Марина Петрівна

Photo

Калініна Марина Петрівна

експертка з PR-техлогій

  • Медіа, Освіта, наука, Політика, Реклама та PR
  • Київська область

Інформація

Народилася в м. Києві 01.12.1978 року.
Кандидат філологічних наук, доцент кафедри реклами та зв’язків з громадськістю КНУ імені Тараса Шевченка.
Освіта вища. 2002 року закінчила Інститут журналістики КНУ імені Тараса Шевченка за спеціальністю «журналістика», кваліфікація «магістр». Отримала диплом з відзнакою.
З 1995 року працювала на посадах журналіста, власного кореспондента, спеціального кореспондента в низці суспільно-політичних видань. Співпрацювала із такими відомими часописами як «Дейли копейка», журнал «Досье досуга» (1995–96); «Метро», «Теленеделя», «Киевские ведомости» (1998–99); «Аргументи та факти в Україні», «Політика і культура» (2000); «Журнал «Президент» (2001–02); «Державна справа». З 2004 року працювала прес-секретарем та PR-директором в комерційних та політичних структурах.
В 2007 році захистила дисертацію: «Використання комунікативних методів побудови політичного іміджу в ЗМІ». Того ж року стала власником патенту на авторські розробки в галузі маніпулятивних технологій. Після захисту активно займається наукою, спеціалізується на іміджології, інформаційних технологіях та політичному PR.
Нині обіймає посаду доцента кафедри «Реклама та зв’язки з громадськістю» Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка. Практикуючий PR-консультант, спеціаліст в галузі інформаційних технологій.
Незалежний журналіст. Багато займається громадською роботою. Є членом Ради ветеранів Інституту журналістики, активістом Незалежної медіа профспілки України.

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: babak.marina@gmail.com


Місцезнаходження


Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com