Іванова Анастасія Олександрівна

Photo

Іванова Анастасія Олександрівна

експертка з дитячої психології

  • Психологія
  • Київська область

Інформація

Освіта: Інститут позитивних технологій та консалтингу (Інститут психології)
Спеціальність: психологічне консультування
Кваліфікація: психолог- консультант

Основні напрямки практики:

ОСОБИСТІСНЕ консультування –

проблеми самооцінки , міжособистісних відносин; проблеми, пов’язані з психологічними та поведінковими недоліками (невпевнена поведінка, труднощі говорити “ні”, зайва відповідальність, складності контролю емоцій і т.п.); основи самоаналізу (навички аналізу причин і наслідків вчинків і прийнятих рішень, вироблення нових форм поведінки , функціональних і корисних для клієнта), співзалежність, соціальна адаптація, коливання в прийнятті рішень; подолання страхів, панічних атак, фобій, депресивних станів, неврозів.

СІМЕЙНЕ консультування –

консультування подружніх пар – вирішення проблем взаємовідносин, допомога у вирішенні конфліктів, криз у відносинах, допомога у створенні більш гармонійних стосунків у парі, підтримка в ситуації розлучення, після розлучення.
робота з дорослими членами сім’ї та дітьми – допомога у вибудовуванні гармонійних відносин один з одним, допомога у вирішенні конфліктів.

ДІЛОВЕ консультування –

індивідуальне консультування з проблем у професійній сфері діяльності (стреси, конфлікти, дефіцит робочого часу, ” синдром згоряння “, взаємини в робочому колективі; складності при виступі перед аудиторією; а також питання кар’єрного росту, шляху професійного та творчого розвитку особистості).

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: ivanova-a@ukr.net


Місцезнаходження


Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com