Губкіна Євгенія

Photo

Губкіна Євгенія

містобудування, урбанізм, архітектура

  • Архітектура, Урбанізм
  • Харків

Інформація

Співзасновниця громадської оганізації "Urban Forms Center". Дослідниця Центру міської історії. Спеціалізація - теорія та історія архітектури, дослідження архітектури, зокрема - гендерні дослідження в архітектурі, збереження спадщини та містобудування, міський дизайн.

Освіта:

Харківська національна академії міського господарства, спеціальність - "Архітектура та містобудування".  Наукові праці стосувалися реабілітації та розвитку соцміста Харківського тракторного заводу, а також робочих селищ Сходу і Півдня України.

Досвід та проекти:

Розробниця та екскурсоводка маршруту "Лінійне місто" (2012-2013). 3 2012 року консультантка "Українських тижнів конструктивізму". У 2013 році була співавторкою проекту галереї сучасного мистецтва Lenin "Україна-Німеччина.1920-1930.Спільне" в Запоріжжі, організаторкою виставки у Харкові (Nürnberger House). У 2013 створила авангардний жіночий рух "Модерністки". Є авторкою низки публікацій, зокрема статті в Архітектурному путівникові Києвом (DOM Publishers). У серпні 2015 була координаторкою та співорганізаторкою міжнародної Літньої школи з міських студій "Новий Львів: Modernism. Future Continues", що відбувалася у Центрі міської історії.

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: ievgeniia.gubkina@gmail.com


Місцезнаходження