Дурнєва Тетяна Володимирівна

Photo

Дурнєва Тетяна Володимирівна

експертка з питань внутрішньо переміщених осіб

  • Міграція
  • Київська область

Інформація

Працюю в громадському секторі з 2001 року. Керівник напрямку захисту прав та інтересів громадян в Донецькій обласній організації Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України». Експерт Інституту суспільно-економічних досліджень з питань внутрішньо переміщених осіб.
До червня 2014 року здійснювала свою діяльність на території м.Донецька. В рамках програми «Безпечне місто» організувала та провела громадські слухання в Донецькій міській раді «Безпека дорожнього руху», внаслідок яких в 5 разів було збільшено бюджет міста в цій сфері, в комісію з питань безпеки дорожнього руху були включені представники громадськості, кількість місць концентрації ДПТ зменшилась з 247 (у 2007 році) до 37 (у 2013 році), з’явилась соціальна реклама тощо.
З 2012 року після проведення першого міні-референдуму в Донецьку з питань велодоріжок очолила адвокаційну кампанію з розвитку велосипедної інфраструктури міста. Внаслідок проведення консультацій з громадськістю була розроблена та прийнята Концепція розвитку велосипедної інфраструктури м.Донецька, закладені кошти в бюджет, розпочато будівництво велосипедних доріжок та встановлення велопарковок.
З 2011 року очолювала проект «Донецьк без тютюнового диму» та Коаліцію «Донбас без тютюнового диму» задля впровадження закону про заборону куріння. Були проведені громадські слухання, широка інформаційно-просвітницька кампанія, системна робота з місцевою владою, міліцією, Інспекцією з захисту прав споживачів, спортивними та навчальними закладами та закладами ресторанного господарства.
З 2006 року керувала ініціативними групами громадян для будівництва дитячих майданчиків та ремонту дитячого садочка.
У лютому 2014 року провела адвокаційну кампанію з метою відміни свята горілки в парку культури та відпочинку м.Донецька.
З грудня 2013 по червень 2014 року – співорганізатор та ініціатор численних проукраїнських заходів в Донецьку, заступник голови Комітету патріотичних сил Донбасу (березень-травень 2014р.).
В Києві займаюсь захистом прав внутрішньо переміщених осіб, зокрема, виборчими правами, координатор проекту ДОО КВУ «Маєш право. Маєш знати» (безкоштовні юридичні послуги для ВПО).

Неформальна освіта, тренерська підготовка
• Сертифікатна програма «Управління неприбутковими організаціями» (Інститут лідерства та управління Українського Католицького Університету, Львів, 2011-2012 рр)
• «Глобальний контроль над тютюном» (Балтимор, США, червень 2013 рік)
• «Пропаганда здорового способу життя» (Каліфорнія, США, 2011 рік)
• Тренінг для тренерів членів окружних та дільничних виборчих комісій (Міжнародна фундація виборчих систем IFES, Київ, 2014р.)
• Українська школа політичних студій (Київ, Львів, Одеса, Страсбург, 2014 рік)
• Школа державного управління (2015р.)
• Низка тренінгів з адвокасі (Україна, 2006-2014 рр.)
• Курс «Прозорість влади: доступ до інформації та участь в прийнятті рішень» (Інститут медіа-права, 2012 р.)

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: t.durneva@ises.org.ua


Місцезнаходження


Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com