Бойко Інна Юріївна

Photo

Бойко Інна Юріївна

eкспертка в галузі менеджменту персоналу та організації, неформальної освіти, працевлаштування, трудового законодавства

  • Бізнес, Освіта, наука, Права людини, Право
  • Запоріжжя

Інформація

Співзасновниця декількох громадських організацій. Досвід роботи: більше 8 років в сфері управляння персоналом: професійне зростання від інспектора з кадрів до директора з персоналу. Організація роботи та створення відділу персоналу з «0» за півроку.

Є учасницею Всеукраїнського рейтингу ТОП-10 кращих кадровиків України 2014р. Керівник та провідний тренер першої відкритої HR-школи в Запоріжжі. Авторка проекту «Гаряча лінія «Захист прав трудящих»- завдання якої – консультативна підтримка і супровід громадян в реалізації права на труд згідно із законодавством України. HR-консультант проектів з працевлаштування ВПО.

Відзначена почесною грамотою від голови м. Запоріжжя за активну життєву позицію, громадську діяльність, спрямовану на розвиток молодіжного руху в місті Запоріжжі, 2015р.

Має більше п’яти успішно реалізованих соціальних проектів.

Професійні компетенції та досвід роботи:
– Знання методів аналізу ринку праці. Знання сучасних методів підбору і оцінки персоналу. Здатність здійснювати ефективний рекрутинг, контролювати етапи його реалізації. Досвід розробки і впровадження систем адаптації, мотивації та навчання персоналу. Керівництво колективом – 7-10 осіб. Управлінська діяльність в різних сферах бізнесу: виробництво, роздрібна торгівля та дистрибуція, послуги, зокрема соціальні
Навички проектної діяльності: розробка і реалізація соціальних проектів.
Володіння навичками розробки нормативно-регламентуючої документації.
Досвід викладацької та тренінгової діяльності – 7 років. Володіння різноманітними методами розробки та проведення навчальних програм, а саме:
– фасилітація
– модерація
– менторінг (наставництво)
– тренінг
Організація і проведення бізнес-ігор та Workshopів
Тренерка ГО «Ла Страда», ТК «Територія бізнесу», «ЦЗВЛ» та інших організацій. Тренерка – консультантка проекту «Працевлаштування ВПО та розвиток трудових ресурсів у бібліотеках» від IREX/Україна. Керівник і тренер проекту «Навчання фасилітаторів за методикою ІОВ «Знайди свій безпечний маршрут».

Освіта: 1997-2002 – Запорізький державний університет, факультет українська філологія, спеціальність: філолог – викладач.
Додаткова освіта:
2011 – Бізнес-школа РФК м. Донецьк, курс «Управління організацією і персоналом».

Тренінги та семінари:
2011 – «Управління продажами і персоналом», Г. Геденідзе, ТОВ «Міжнародне Агентство з Розвитку Бізнесу», Київ
2011 – «Розвиток управлінських компетенцій», І. Сінчалова, «Віче Консалтинг», Київ
2012 – «Жорсткі переговори», Н.Кравченко, компанія «Бізнес-майстер», Дніпропетровськ
2014 – «Просування власного бренду» – О.Богуславська, ЦТТ «АЛЬБА», Запоріжжя
2014 – Тренінг для тренерів ГК «Територія Бізнесу», Львів
2014 – Навчання для фасилітаторів ІОВ «Знайди свій безпечний маршрут», ДМГО «Альянс» Донецьк
2014 – Міжнародний семінар «Пошук нових механізмів працевлаштування молоді»
2015 – «Школа свідомого громадянина», Відкритий університет майдану
2015 – Відкритий простір «Неформальна освіта в Україні. Методи. Реалії. Майбутнє» – ярмарок практик для теоретиків та практиків освіти, ГО «Інша освіта» м.Черкаси
2015 – Школа громадського впливу «Зміни можливі! Починай! Секрети успіху роботи громадської організації», Центр політичних студій та аналітики, Київ
2014 – Міжнародний семінар «Пошук нових механізмів працевлаштування молоді»
2015 – Конференція X.0 Conference: Люди і процеси у громадських організаціях м.Київ
2015 – Тренінг «Розвиток community», як практичний інструмент для інтеграції ВПО, Крим-SOS, ГО «Німецько-Россійський обмін».
2015 – Тренінг для тренерів ГО «Ла Страда-Україна»
2016 – Навчальна програма для тренерів «Практичне застосування принципу «Не нашкодь! задля розв’язання конфліктів та налагодження ефективної комунікації», Консорціум із удосконалення менеджмент-освіти в Україні, Київ, програма Уряду Великої Британії
2016 – «Менеджмент некомерційних організацій»
2016 – Тренінг для тренерів з креативних методик та навчання за принципом «рівний – рівному» – ГО «Українська мережа освіти дорослих та розвитку іновацій».

У 2015-2016 рр. – учасниця проекту «Академія жіночого лідерства», який реалізовувався Українським жіночим фондом (УЖФ) та Національним демократичним інститутом (НДІ), за фінансової підтримки уряду Канади. Членкиня об’єднання випускниць Академії «Всеукраїнська жіноча ініціатива».

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: inessmay@gmail.com


Місцезнаходження


Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com