Абрамова Олена Володимирівна

Photo

Абрамова Олена Володимирівна

експертка в сфері піару, підприємницької діяльності, координації, методології та організації жіночих співтовариств на локальному рівні

  • Бізнес, Гендер, Медіа, Реклама та PR, Туризм
  • Біла Церква

Інформація

З серпня 2005 – директорка рекламної агенції «Політех» у м. Біла Церква. Агенція працює у Білій Церкві та по всій Київській області.

Піар-менеджерка та волонтерка Білоцерківської Волонтерської групи (БВГ) та ГО «Біла Церква завтра» у м. Біла Церква Київської обл. Учасниця багатьох семінарів – так, у квітні 2015 року пройшла навчання у Школі лідерів змін (м. Бережани Тернопільської обл.), у травні 2015 – на Третьому Львівському Медіафорумі (м.Львів), у липні 2015 – на заходах УНЦПД (дискусія «Як допомогти громадському суспільству змінити країну?» та ін. у Києві); травень 2015 – учасниця дводенного форуму «Біла Церква завтра» (м. Біла Церква Київської обл.), липень 2015 – брала участь у заходах УНЦПД (дискусія «Як допомогти громадському суспільству змінити країну?» та ін. у Києві), липень – жовтень 2015 – учасниця постійно діючої фокус-групи для громадських діячів в рамках розробки місцевої Стратегічної програми «Біла Церква завтра» (м. Біла Церква Київської обл.).

З вересня 2015 – по березень 2016 – учасниця проекту «Академія жіночого лідерства», який реалізовувався Українським жіночим фондом (УЖФ) та Національним демократичним інститутом (НДІ), за фінансової підтримки уряду Канади. Членкиня об’єднання випускниць Академії «Всеукраїнська жіноча ініціатива».

Має досвід проведення великих заходів. Так, у березні-травні 2014 року провела акцію у 25 школах міста під назвою «Не купуй російське!». Суть проекту – пояснити аудиторії, що бойкот російських товарів – це частина інформаційної війни, яку ми сьогодні програємо.

Також є авторкою та виконавицею проекту «Промисловий туризм у місті Біла Церква» (березень 2015 до теперішнього часу).

Громадська журналістка, має досвід роботи редакторкою та журналісткою, а також досвід видавничої справи.

Керівниця Благодійного фонду «Замкова гора».

Має значний досвід журналістської роботи, зокрема у газеті Верховної Ради України «Голос України», а також виданні «Столична газета».

Освіту здобувала у Поліграфічному інституті при Національному Технічному Університеті України «КПІ» за спеціальністю «Видавнича справа та редагування».

Вільно володіє українською та російською мовами, англійською та французькою – на середньому рівні.

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: abramovabc@gmail.com


Місцезнаходження


Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com