Вірьовкіна Лілія

Photo

Вірьовкіна Лілія

Право, Юриспруденція

  • Право, Юриспруденція
  • Дніпро

Інформація

Юристка, керівниця ГО "Ти потрібен Україні" та "Сильніші разом".

Освіта:

Закінчила Харківський національний університет ВС (спеціальність: "юрист") та бакалаврат Донецький державний університет управління (спеціальність: "юрист")

Досвід та проекти:

З 2007 року працювала секретаркою (підготовка судових справ) у Пролетарському районному суді м. Донецьк. 2008 - 2010 рр. - працювала головною спеціалісткою у Пролетарському районному управлінні юстиції м. Донецька. 2010 - 2012 рр. - працювала юрисконсулкою у ТОВ "ДОНЕЦЬКСПЕЦРЕСУРС". У 2013-2014 рр. - працювала головною спеціалісткою контрольно-правового відділу у Донбаському територіальному управлінні Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

У 2015 році - була юристкою Української Гельсінської спілки з прав людини (NGO) в рамках проекту з надання юридичної допомоги ВПЛ, що фінансується Управлінням Верховного Комісара у справах біженців ООН (первинна / вторинна правова допомога, правоосвіта).

2016-2017 рр. - юристка при Данській раді зі справ біженців (NGO). 2017 рік - експертка-консультантка у МФ "Відродження".

У 2018 році - була юристкою-консультанткою з розробки мобільного додатку стосовно захисту та реалізації прав  внутрішньо переміщених осіб у UNDP Ukraine. У тому році виступила консультанткою для UNDP Ukraine у розробці мобільного додатку задля захисту потерпілих від сексуального та гендерно обумовленого насилля.

З 2015 року по сьогоднішній день є керівницею громадської організації та окремих проектів, які здійснюються в рамках статутної діяльності ГО "Ти потрібен Україні".

 

 

Для зв'язку з експерткою, напишіть листа за адресою: lilya.veryovkina@gmail.com


Місцезнаходження